O nas

CAMPROX jest wypożyczalnią kamperów i należy do firmy Artrox. Jesteśmy obecni na rynku od 2014 roku. Nasza firma specjalizuje się głównie w inwestycjach w projekty budowlane, skupiając się na domach w zabudowie bliźniaczej oraz dwulokalowych domach jednorodzinnych, które następnie oferujemy do sprzedaży w stanie deweloperskim. Więcej informacji na temat naszej działalności w branży budowlanej można znaleźć tutaj: nieruchomości.artrox.eu.

Od samego początku istnienia firmy, drugim obszarem naszej działalności jest projektowanie graficzne, związane głównie z identyfikacją wizualną oraz tworzeniem stron internetowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio na stronie: multikreacja.artrox.eu.

Jednak nasza pasja do aktywnego wypoczynku skłoniła nas do stworzenia trzeciego rodzaju usługi – wypożyczalni kamperów CAMPROX. Zauważamy rosnące zainteresowanie Polaków podróżami kamperem jako formą spędzania wolnego czasu, dlatego postanowiliśmy stworzyć ofertę, która spełni te oczekiwania. Liczymy, że tak jak dla nas, podróż kamperem będzie niezapomnianą przygodą również dla naszych klientów.

Gdzie jesteśmy: